Dobrodružné putování dějinami Plzně s loutkovými průvodci. Najděte poklad na konci cesty!

 

Geocachingového průvodce městem Plzní připravilo Muzeum loutek v Plzni ve spolupráci s plzeňskou geokomunitou gc-plzen.net a s finanční podporou Magistrátu města Plzně.

 

Cache Paměť loutky - příběh města Plzně mapuje slavné okamžiky z historie města Plzně od založení až po současnost a představuje autentická místa, která byla přímo dějištěm těchto důležitých událostí. Vypravěčem se staly loutky, které ve svém loutkovém životě vyprávěly už tisíce různých příběhů, ale nyní je jim Plzeň jevištěm a příběh Plzně dramatem.
Cesta Vás zavede do různých částí města. Loutky jsou vždy vyfotografovány před objektem, v interiéru nebo v určitém prostředí, které Vám pomohou odpovědět na otázku. Ke každému zastavení (fotografii) se pak váže jedna otázka, jejímž správným zodpovězením získáte jednu indicii. Indicie Vás na závěr zavedou k pokladu. Pořadí sběru indicií je zcela libovolné, rozhodně nemusíte obcházet zastavení v pořadí uvedeném v zadání. Celá cesta, od výchozích souřadnic přes všechna zastavení, finále a návrat zpět na výchozí souřadnice, měří při optimálním postupu kolem 18 km. Ale nebojte se, nejvíce zastavení je v centru města, kde pěšky urazíte asi 3,5 km. Mimo centrum jsou tři zastavení a finále, které se nachází do 4 km od výchozích souřadnic tedy od Muzea loutek v Plzni. Ke vzdáleným zastavením se pohodlně dostanete pomocí MHD.

 

Připravte se... Vyrážíme!

 

Více informací na www.geocaching.com

 

 

náměstí Republiky 23

301 00 Plzeň

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

+420 378 370 801

 

Út - Ne : 10 - 18h 

 

Základní 60 Kč

Zlevněné 30 Kč

Rodinné 130 Kč

 

ADRESA
náměstí Republiky 23
301 00 Plzeň

GPS
49°44'46.713"N
13°22'36.913"E

Copyright © 2014 Muzeum loutek Plzeň. Všechna práva vyhrazena. Design © Ondřej Zámiš Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.